Arnold Classic Europe-2019
Atleta confirmado para el próximo ACE19!!!!
En la categoría WOMEN´S FITNESS

OKSANA OROBETS

28 липня 2019 року на острові Сен-Мартен, на турнірі професіоналів «IFBB Elite Pro Saint Martin», чергову перемогу здобув українець Дмитро Горобець.

Черкащанин вкотре довів що йому немає рівних у світі у дисципліні «менс фізик».

Після перемоги у соціальній мережі Дмитро написав наступне:
«Те, за чим приїхали в першу чергу зроблено! Перемога за нами! Це був супер турнір для крихітного Сен-Мартена, іх перший Elite Pro. З почином!»

Вітаємо Дмитра Горобця з успіхом! Слава українському бодібілдингу!

... Читати далі »

28-29 червня 2019 року на о.Корфу (Греція) відбувся Чемпіонат світу з дитячо-юнацького фітнесу, на якому Україну представляли 8 спортсменів черкаської школи фітнесу.

На грецькій сцені юні українські фітнесисти вибороли :
Корнієнко Дарія - в.к. 12 р. – «золото»,
Хлинін Олександр - в.к. 10-11 р. – «срібло»,
Пономарьова Анастасія - в.к. 10 р. – «бронзу».

Фіналістами у запеклій боротьбі стали :
Літовка Кіра - в.к. 8 р. - 4-е місце,
Діденко Катерина - в.к. 12р. - 5-е місце,
Ковальова Кіра - в.к. 9 р. - 6-е місце,
Коковіна Діана- в.к. 7 р. - 6-е місце. ... Читати далі »

В м. Йоганнесбург (ПАР) на змаганнях ARNOLD CLASSIC серед спортсменів ELIT PRO перемоги здобули Сергій Данілець (classic physique) та черкащани Оксана Оробець (women´s fitness) і Дмитро Горобець (men´s physique) .
Одеситка Наталя Дічковська стала бронзовою медалісткою у дисципліні «women´s physique». ВІТАЄМО !!!!

Двома медалями представники фітнесу поповнили скарбничку збірної України на Чемпіонаті Європи у Іспанії. 5 травня віце-чемпіоном Європи став РОМАН ГАЙШУК (тренер - Денис Миколенко) у відкритій категорії серед чоловіків. МАРИНА ГОНЧАРЕНКО стала бронзовою призеркою континентальних змагань у категорії +163 серед жінок. Марина тренується під керівництвом заслуженого тренера України Антоніни Оробець. Обидва спортсмени представляють Черкаси Олександра Тарасова з Миколаєва (тренер Наталія Дічковська) на п'ятому місці завершила виступ у категорії жіночого фітнесу до 163 см. Вітаємо!

4 травня 2019 року першою нагородою дня для збірної України на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу стала бронзова медаль. Автором медального успіху у іспанській Санта-Сусанні стала ВЕРОНІКА ПОСЕНКО з Черкас, яка посіла третє місце у категорії «Фітнес. Юніорки 16-20 років. До 163 см».
Успіх спортсменки по праву розділяють її тренери: Антоніна Оробець та Михайло Кисляков.

У фінальних змаганнях з фітнесу на Чемпіонаті Європи-2019 виступали ще дві юніорки з України:
Олександра Гринькова (м. Черкаси, «Фітнес. Юніорки 16-20 років. До 163 см») – 4 місце,
Марина Гончаренко (м. Черкаси, «Фітнес. Юніорки 16-20 років. +163 см») – 6 місце

Вітаємо дівчат з успіхами!

Олександр Шепотін - бронзовий призер IFBB Diamond Cup Serbia
У сербському місті Чачак, з 26 по 28 квітня 2019 року, на міжнародному турнірі IFBB Diamond Cup Serbia український бодібілдинг представляв один атлет – Олександр Шепотін. Спортсмен ФББУ змагався у категорії "менс фізик +182 см". Результатом виступу черкащанина у Сербії стала бронзова нагорода.
Вітаємо Олександра Шепотіна з дебютною нагородою на турнірах IFBB!