Я перерву святковий наш настрій .

Велика біда в сім'ї нашої грації КІРИ МИЦИК - у її мами ЮЛІЇ лікарі виявили рак. Їм зараз страшно, боляче, як фізично, так психологічно. Йде боротьба за життя. Дуже прошу - ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!
Хвороба тільки на початку стадії, тому можна і треба серйозно лікуватися, а це - кошти занадто великі для сім'ї.

5168 7554 4345 0339 - Мицик Юлія Михайлівна.

20 річний ювілей відмічає Відкритий чемпіонат Черкаської області з фітнесу «Різвяні Канікули»  і обласна Черкаська Федерація Федерація бодібілдингу і фітнесу.

Ось так, колись з мрії моєї мами АНТОНІНИ ОРОБЕЦЬ за 20 років виросло не одне покоління чемпіонів і у стількох людей змінилось життя!

Дякую всім хто був і залишається на цьому шляху разом з нами.

Лідія Петрівна Лєнська, Вам особисто дякую, що завжди підтримували маму.

... Читати далі »

З раннього ранку до пізнього вечора тривала спортивна боротьба серед команд і в особистому заліку на 20-му ювілейному Чемпіонаті Черкащини з фітнес -дисциплін «РІЗДВЯНІ КАНІКУЛИ». Феєрія різдвяного свята відчувалася всюди – і на сцені , і в глядацькому залі і в усьому прекрасному затишному приміщенні філармонії.
Черкаському фітнесу - 20 років. За цей час ми маємо багато здобутків і нам є чим пишатись, адже черкаські спортсмени піднімались не один раз на вершину світового фітнесу.

Здобутки у фітнесі Черкащини неможливі були б без співпраці з обласним управлінням у справах сімї, молоді та спорту, який очолює МАКСИМ ВАСИЛЬОВИЧ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, який очолює СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ ВОРОНОВ, без допомоги АНДРІЯ ІВАНОВ ... Читати далі »

ЗАПРОШУЄМО!
 28 грудня 2019р.,
20-й ювілейний відкритий чемпіонат Черкащини з фітнес-дисциплін!

-free dance.

Не ПРОПУСТІТЬ ОСТАННІ ЗМАГАННЯ 2019 року!

Положення про проведення 20-го ЮВІЛЕЙНОГО відкритого Чемпіонату Черкаської області з фітнесу, модельного фітнесу, фітнес-дуетів, фітнес-денс та фітнес-команд (sport-dance, street-danc ... Читати далі »

Дмитро Горобець тріумфує на «Elite Pro Cancun»!

Непереможний на професійному рівні український спортсмен Дмитро Горобець підтвердив реноме кращого з кращих  у Мексиці.
На турнірі «Elite Pro Cancun» дворазовий чемпіон світу серед Elite Pro з Черкас здобув перемогу у «менс фізик».

Вероніка Посенко - бронзова призерка чемпіонату світу по фітнесу серед юніорів.

В Римі на турнірі Diamond cup Rome 2019:
Олександр Ксенафонтов 3 місце класичний бодібілдинг
Марія Бурлака 2 місце фітнес бікіні
Аліна Яман 1 місце бодіфітнес + абсолютна перемога.

2 листопада у Таррагоні (Іспанія) пройшов другий Чемпіонат світу з бодібілдингу серед професіоналів Elite Pro у якому успішно виступили українські спортсмени.

Непереможний Дмитро Горобець  захистив титул чемпіона світу у дисципліні «менс фізик» і став дворазовим чемпіоном світу Elite Pro. Нагородою для чемпіона з Черкас окрім трофеїв стали 10000 $.

У жіночому фітнесі минулорічна чемпіонка світу Elite Pro Оксана Оробець (тренер Антоніна Оробець) завершила свій виступ на другому місці. За «срібний» результат черкащанка отримала 3000 $

Другий день Чемпіонату України по бодібілдингу і фітнесу. Черкаський фітнес рулить!
- Роман Гайшук 1 місце фітнес
- Марія Бурлака 2 місце фітнес-бікіні

Загальні результати Чемпіонату України по бодібілдингу і фітнесу.
1 золото, 4 срібла, 2 бронзи та 9 загальнокомандне місце (з 22 збірних команд областей) - такий результат виступу нашої збірної команди на Чемпіонаті України.

Результати першого дня Чемпіонату України по бодібілдингу і фітнесу. Виступали 7 спортсменів Черкаської обласної федерації бодібілдингу і фітнесу. Із них пятеро вибороли медалі.