RSS

Головна » Новини » 2018 » Квітень » 22 » КУБОК УКРАЇНИ - IFBB м. Кременчук
09:04
КУБОК УКРАЇНИ - IFBB м. Кременчук
1-й день змагань Кубку України - IFBB в м. Кременчук cтав успішним для черкащан. Змагання розпочались з жіночого фітнесу. Три наші спортсменки змагалися в фіналі з спортсменками з Миколаєва та Дніпра і закінчили свій виступ з результатом: ХОМЕНКО ДАРІЯ  -5м., БАНАДИСЄВА ВіКТОРІЯ - 4м., ГОНЧАРЕНКО МАРИНА -1м. Гончаренко Марина впевнено розпочала свій змагальний сезон, стала кращою в області, а потім - лідером, як серед юніорів в м.Запоріжжя 7.04, так і серед жінок сьогодні 21.04 в м.Кременчуг.  - Молодець!
Наші дівчатка-юніорки по фітнес-бікіні ГАЛСТЯН КРИСТИНА та ЗАІЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА стали фіналістами в своїх категоріях до 166см та +166см серед фітнес-бікіністок, зайняв відповідно 4 та 5 місця. Дуже непогано для початку.
Порадували, як ніколи, наші хлопці. В категоріях фізик вони-найкращі! Дебютант ІЗЮМОВ ІЛЛЯ став другим в категорії до 169 см, а відомий наш спортсмен МИКОЛЕНКО ДЕНИС у категорії до 182см та абс. переможець Кубку Черкащини - 2018р. ГОНЧАРЕНКО АНДРІЙ у категорії +195 см
стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ!
Що ж - три володаря кубку України - 2018р. вже маємо! Вболіваємо тепер за наших дівчаток ОБОРСЬКУ МАРИНУ та ВОЙЦЕХІВСЬКУ ЮЛІЮ, які вже, у неділю, боротимуться за найвищі нагороди серед жінок з фітнес-бікіні. Щасти вам!