Ви зайшли як:Гість
Група:"Гости"
Мій профіль Вихід
RSS

Головна » Новини » 2018 » Листопад » 7 » Дмитро Горобець - переможець першого Чемпіонату світу серед Elite Pro
01:00
Дмитро Горобець - переможець першого Чемпіонату світу серед Elite Pro

Дмитро Горобець - переможець першого Чемпіонату світу серед Elite Pro спортсменів!

Місцем проведення прем'єрного Elite Pro Чемпіонату світу у дисципліні менс фізик став польській Білосток, де 28 жовтня найкращі спортсмени світу змагались за нагороди та призовий фонд змагань. Приємно, що дві нагороди з трьох можливих здобули українські спортсмени. Харківський атлет Дмитро Воєводчук став бронзовим призером, а непереможний Дмитро Горобець з Черкас став чемпіоном світу серед Elite Pro спортсменів. Дмитро Горобець за підсумками виступу на чемпіонаті світу поповнить свій банківський рахунок на 7500 доларів.