Меню сайту
Кращі спортсмени










Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Вхід

Понеділок 18.12.2017 13:38
Ви зайшли як:Гість
Група:"Гости"
Мій профіль Вихід
RSS

Головна » Новини » 2016 » Жовтень » 4 » Чемпіонат - IFBB м. Черкаси 2016
23:12
Чемпіонат - IFBB м. Черкаси 2016

ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЧЕМПІОНАТУ м.Черкас 1.Х.2016 р. стали:


-КИСЛЯКОВ МИХАЙЛО (бодібілдинг-чоловіки),
-АЙСИНОВА ЯНіНА (бікіні-жінки),
-ПАСТУШКО ТЕТЯНА (фітнес-жінки),
-ГОНЧАРЕНКО АНДРІЙ (бодібілдинг-юніори),
-БЕСАРАБ ІЛОНА (бікіні-юніори),
-ВОРОНЕНКО МАКСИМ (фізік мен-юніори),

-ЧОРНА БОГДАНА (фітнес-вища ліга 14-16р.),
-ПРИЛЄПСЬКА КАРІНА (модельний фітнес 14-16 р.),
-ГРИНЬКОВА ОЛЕКСАНДРА (фітнес -вища ліга 12-13 р.),
-БАРАННІК ОЛЬГА (фітнес-1+ліга 12-13 р.)
-ПОХИЛЮК ОЛЕКСАНДРА (модельний фітнес 12-13 р.),
-МЕЛЬНІКОВА АННА (фітнес -вища ліга 10-11 р.),
-ЧАНЖАР ЄВГЕНІЯ (фітнес- 1+ ліга 10-11 р.),
-ДІДЕНКО КАТЕРИНА (модельний фітнес 10-11 р.),
-КОРНІЄНКО ДАРИНА (фітнес-вища ліга 8-9р.),
-КУЛЄША СОФІЯ (фітнес -1+ ліга 8-9 р.),
-КУЗІК ДІАННА (фітнес-вища ліга , діти до 7 р.).
 




КИСЛЯКОВ МИХАЙЛО - абсолютний переможець чемпіонату м.Черкаси з БОДІБІЛДИНГУ зі своїм тренером Ященко Андрієм (ФЦ "MATRIХ).





БЕСАРАБ ІЛОНА - абсолютний переможець чемпіонату м. Черкаси з БІКІНІ (ФЦ "BLESS", тренер Татаров Олег).





ПАСТУШКО ТЕТЯНА - абсолютний переможець чемпіонату м. Черкаси з ФІТНЕСУ (СТС "ГРАЦІЯ",  ФЦ "2012" тренер Оробець Антоніна, Дмитриєнко Петро).





ВОРОНЕНКО МАКСИМ - абсолютний переможець Чемпіонату м.Черкаси з ФІЗІК (ФК "Sport life", тр-р Немировська Анна).



Вручення посвідчення КМС Банадисєвій Вікторії президентом ЧОФБФ Ященко А.П.



БОДІБІЛДИНГ - чоловіки:
2м.- КСЕНАФОНТОВ ОЛЕКСАНДР (ФК"MATRIX", тр-р Ященко Андрій),
1м.- КИСЛЯКОВ МИХАЙЛО (ФК"MATRIX" тр-р Ященко Андрій),
3м.- АРТЕМЕНКО АРТЕМ (ФК"Чикаго", тр-р Миколенко Денис).



БОДІБІЛДИНГ - юніори:
1м.- ГОНЧАРЕНКО АНДРІЙ (ФК "MIAMI GYM", тр-р Бугай Вадим).
2м.- АРТЕМЕНКО АРТЕМ (ФК "Чикаго", тр-р Миколенко Денис).



ФІТНЕС-БІКІНІ - жінки:
3м.- ВАСИЛЕНКО МАРТА (ФК "MIAMI GYM", тр-р Бугай Вадим),
1м.- АЙСІНОВА ЯНІНА ("MIAMI GYM", тр-р Бугай Вадим),
2м.- КОНДРАТЕНКО АНАСТАСІЯ (ФК"Тренажорочка", тр-р Мединський Олександр).



ФІТНЕС-БІКІНІ - молодь:
2м.- ГОНЧАРЕНКО МАРИНА (м.Тальне),
1м.- ПРИЛЄПСЬКА КАРІНА (ФК "PLAZMA GYM", тр-р Корнійчук Марина.)
3м.- ШОЛЯК ВІКТОРІЯ (ФК "2012", тр-р Пастушко Т.).



ФІТНЕС-БІКІНІ - юніори:
2м.- ПАСТУШКО ТЕТЯНА (ФК"ГРАЦІЯ","2012", тр-р Оробець Антоніна, Дмитриєнко Петро)
1м.- БЕСАРАБ ІЛОНА (ФК"BLESS", тр-р Татаров Олег).,
3м.- ВОЙТЕНКО ДІАНА (ФК"СПАРТА", тр-р Паламарчук Сергій).



ФІТНЕС-жінки:
2м.- БАНАДИСЄВА ВІКТОРІЯ (ФК "Спартак", тр-р Афанасьєва Тетяна),
1м.- ПАСТУШКО ТЕТЯНА (ФК "Грація","2012", тр-р Оробець Антоніна, Дмитриєнко Петро).
3м.- ПРИЛЄПСЬКА КАРІНА (ФК "Plazma gym", тр-р Корнійчук Марина).



ФИТНЕС - молодь:
2м.- КОБЗАР ДАРИНА ("Грація", тр-р Оробець Антоніна),
1м.- ЧОРНА БОГДАНА ("SOUL DANCE","2012", тр-р Мурза Яна, Алексенко Олександр).
3м.- ГОНЧАРЕНКО МАРИНА (м.Тальне, тр-р Оробець Антоніна).



ФІТНЕС - вища ліга 12-13 р.:
2м.- ПОХИЛЮК ОЛЕКСАНДРА,
1м.- ГРИНЬКОВА ОЛЕКСАНДРА,
3м.- КОВБАСЮК ДАРИНА.
Всі - СТК "ГРАЦІЯ", тр-р Оробець Антоніна.



ФІТНЕС-перша + ліга 12-13 р.:
2м.- ПОЛІЩУК ОЛЕНА (СТК"Грація", тр-р Оробець Антоніна).
1м. -БАРАННІК ОЛЬГА (СТК"SOUL DANCE", тр-р Мурза Яніна),
3м.- СМОЛЯР СОЛОМІЯ (СТК"Грація", тр-р Оробець Антоніна).



ФІТНЕС -вища ліга 10-11 р.:
2м.- ГОЛОСОВА ВІКТОРІЯ,
1м.- МЕЛЬНІКОВА АННА,
3м.- ДІДЕНКО КАТЕРИНА .
Всі-СТК "Грація", тр-р Оробець Антоніна.



ФІТНЕС - перша + ліга 10-11 р.:
2м.- САЗОНОВА ВЕРОНІКА  СТК"Грація", тр-р Оробець Антоніна.
1м.- ЧАНЖАР ЄВГЕНІЯ СТК"Грація", тр-р Оробець Антоніна.
3м.- ЗАПОРОЖЕЦЬ СОФІЯ (СТК "MIRROR", тр-р Корнійчук Марина).



ФІТНЕС-вища ліга 8-9 р.:
2м.- ПЕКЕЛЬНА МАР`ЯНА (СТК "Грація", тр-р Оробець А.),
1м.- КОРНІЄНКО ДАРІЯ (СТК "Грація", "2012" тр-р Оробець А., Пастушко Тетяна).
3м.- САРАЖИНСЬКА АНАСТАСІЯ (СТК "Грація",тр-р Оробець Антоніна, Гавдун Марія).



ФІТНЕС - перша + ліга 8-9 р.:
2м.- ЛУЦЕНКО ЯНА (м.Тальне СТК "АЗАРТ", тр-р Присяжнюк Ірина),
1м.- КУЛЕША СОФІЯ (СТК "SOUL DANCE", тр-р Мурза Яна),
3м.- ЛЕЩЕНКО ПОЛІНА (СТК "Грація", тр-р Оробець Антоніна, Гавдун Марія).



ФІТНЕС - до 7 р. - вища ліга:
2м.- ШИЯТА КАРІНА (СТК "SOUL DANCE", тр-р Мурза Яна),
1м.- КУЗІК ДІАННА (СТК "Грація", тр-р Оробець Антоніна).



МОДЕЛЬНИЙ ФІТНЕС 12-13 р.
2м.- ЗАХАРЕВИЧ ЯНА (м.Тальне, тр-р Присяжнюк Ірина),
1м.- ПОХИЛЮК ОЛЕКСАНДРА (СТК"Грація", тр-р Оробець Антоніна),
3м.- КОВБАСЮК ДАРИНА (СТК"Грація", тр-р Оробець Антоніна).



МОДЕЛЬНИЙ ФІТНЕС - 10-11р.:
2м.- ГОЛОСОВА ВІКТОРІЯ,
1м.- ДІДЕНКО КАТЕРИНА,
3м.- МЕЛЬНІКОВА АННА.
Всі - СТК "Грація", тр-р Оробець Антоніна.



МОДЕЛЬНИЙ ФІТНЕС 8-9 р.:
2м.- ПИЛИПЕНКО АНГЕЛІНА (СТК  "Грація", тр-р Оробець А.),
1м.- КОРНІЄНКО ДАРІЯ (СТК  "Грація", "2012" тр-р Оробець А.,Пастушко Тетяна).
3м.- ПЕКЕЛЬНА МАР`ЯНА (СТК  "Грація", тр-р Оробець Антоніна).



ВІТАЄМО! БАЖАЄМО ЩЕ ВИЩИХ ПЕРЕМОГ!

Пошук по сайту
Чат
300








ЧОФБФ – Черкаська обласна федерація бодібілдингу та фітнесу. WWW.chfbf.at.ua © 2017