Ви зайшли як:Гість
Група:"Гости"
Мій профіль Вихід
RSS

Головна » Новини » 2014 » Квітень » 28 » 12 медалей привезли з Кубку України черкаські атлети.
15:35
12 медалей привезли з Кубку України черкаські атлети.

У неділю 27 квітня завершилися  змагання Кубку України з фітнес-дисциплін за версією IFBB в м. Львові.

За два дні  було розіграно 30 комплектів медалів  у 6 фітнес-дисциплінах :  з бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, бодіфітнесу, фізік  і фітнес-бікіні.   Нашу область на цих  змаганнях представляли 32 спортсмена.

Перший день змагань  почали  юні фітнесисти, вони з перших же хвилин своїх виступів  ніяких надій не залишили своїм суперникам  і  вже до обіду 9  медалей лежало  в  скарбничці  збірної.  Володарями Кубку України стали:  Гончаренко Марина  в.к.- юніорки, Посенко  Вероніка - в.к. ювінали,  Мельнікова Анна - в.к. діти. Срібні медалі вибороли: Дьячук Олександра - в.к. молодь, Гринькова Олександра - в.к. ювінали, Голосова Вікторія - в.к. діти. Бронзові медалі у: Кобзар Дарини - в.к. юніорки, Похилюк Олександри - в.к. ювінали, Гуліди Анжелли - в.к. діти.

Більше в цей день на медалі черкащанам не  фортунило. Але непогані виступи нашого дебютанта - класика Михайла Кислякова  і атлета-ветерана Петра Дмитрієнка  дозволили  їм  боротися в фіналі за призові місця. В результаті вони посіли 4 м і 6 м.

Другий день змагань приніс таки довгоочікувані медалі. "Золото" з бодібілдингу до 80 кг красиво виграв у молодших набагато  по віку за себе  досвідчений   Андрій Ященко. Ця перемога дозволила йому  виконатити норматив "майстра спорту України", про який  він давно мріяв.

Ще дві медалі, срібну з фітнес-бікіні понад  168 см  та бронзову  з бодібілдингу до 95 кг,  вибороли Оксана Давидова  та Панчук Сергій.

Блискуче виступили  у своїх категоріях  "фітнес-бікіні до 163 см"  Руслана Санжеровська та "бодібілдинг до 90 кг" Ернст Айдашев.  Їм всього 1-ї сходинки не вистачило до призерів - четверті місця в фіналах.

АНДРІЙ ЯЩЕНКО - володар Кубку України-2014 р. з бодібілдингу до 80 кг.

ОКСАНА ДАВИДОВА - срібний призер Кубку  України-2014 р. з фітнес-бікіні понад 168 см.

ПАНЧУК СЕРГІЙ - бронзовий призер Кубку України-2014 р. з бодібілдингу до 95 кг.

ОЛЕКСАНДРА ДЬЯЧУК - срібний призер Кубку України-2014 р. з фітнесу в.к. молодь.

ГОНЧАРЕНКО МАРИНА -1м. та КОБЗАРЬ ДАРИНА -3м. - призери Кубку України-2014 р. з фітнесу в.к. юніорки.

ГРИНЬКОВА ОЛЕКСАНДРА -2м., ПОСЕНКО ВЕРОНІКА-1м., ПОХИЛЮК ОЛЕКСАНДРА-3м. - призери з фітнесу в.к. ювінали

ГОЛОСОВА ВІКТОРІЯ-2м.,МЕЛЬНІКОВА АННА-1м.,ГУЛІДА АНЖЕЛЛА-3м.-призери з фітнесу в.к. діти.